Контакти геодезичної компанії ТОВ "Геотоп"

Телефони

Ми пропонуємо зателефонувати на телефони 0487004510, ‎0509327339. Фахівці завжди на зв'язку і готові прийняти ваш дзвінок. За цими телефонами ви можете отримати безкоштовну консультацію геолога або геодезиста, а також оформити заявку на проведення тих чи інших досліджень. При необхідності ми зорієнтуємо вас щодо вартості проведення робіт, домовимося про час виїзду спеціаліста на земельну ділянку і т. д.

Надаючи послуги вже більше семи років на ринку геологічних і геодезичних вишукувань ми не забуваємо думати про те, як максимально якісно виконати свою роботу, а також про те, щоб нашим клієнтам було якомога зручніше замовити у нас ті чи інші роботи. Адже для нас найважливіше, щоб клієнт залишився задоволений. Для цього наші фахівці готові виїхати на земельну ділянку для проведення робіт у зручний для замовника час (навіть якщо це вихідні або святкові дні), надати безкоштовну консультацію по телефону або в офісі, а також провести роботи в стислі терміни. Також у нас постійно діють акції, за допомогою яких ви можете економити до 40%.

Геология участка Одесса

Якими способами ви можете з нами зв'язатися?

Коли людина зібралася будувати будинок, підводити до нього комунікації, або просто вирішила визначити межі свого земельного наділу, тут же вона починає шукати контакти геодезичної компанії, так як в будь-якому з цих випадків знадобиться допомога геодезистів для проведення топографічної зйомки, інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань, винесення меж в натуру або інших геодезичних робіт. В більшості випадків фірми пропонують декілька номерів телефону, і цим обмежуються. Ми ж вирішили подбати про своїх клієнтів і пропонуємо безліч варіантів, за якими ви можете з нами зв'язатися. Давайте розглянемо їх детальніше.

Електронна пошта

При бажанні ви можете написати нам лист на електронну пошту geotop048@gmail.com з цікавлячим вас питанням. Ваш лист не залишиться без уваги. Ми постійно моніторимо пошту, тому на всі листи відповідаємо відразу ж.

Зворотний дзвінок

Цей варіант особливо популярний серед наших клієнтів, і це не дивно. Залишивши свої контактні дані вже протягом 25 секунд ми вам передзвонимо безкоштовно. Кнопка "Зворотний дзвінок" знаходиться в лівому верхньому кутку. Натиснувши на кнопку у вас на екрані з'явиться форма заповнення, в якій необхідно ввести свій номер телефону, а потім натисніть кнопку "Чекаю дзвінка". Як бачите, все досить легко і просто.

Напишіть нам у чат

Якщо придивитися, то праворуч можна побачити кнопку "Залишити повідомлення". Натиснувши на неї, відкриється чат, в якому ви можете задати питання про геодезичні або геологічні вишукуваннях у нашого фахівця. Тут ви зможете поспілкуватися з ним у режимі реального часу.

Скористайтесь зручним для вас способом! Зв'яжіться з нами у зручний для вас час!

Також Ви можете звернутися:

 • Миколаїв
  вул. Бузника,5
  051-271-04-90
 • Кропивницький
  вул. Пашутінська,57
  050-932-73-39
 • Вінниця
  вул. Лебединського, 15
  050-932-73-39
  043-269-96-70