Топозйомка

Геодезичні вишукування являють собою цілий комплекс робіт, які виконуються для того, щоб отримати обґрунтування для проведення будівельних робіт, контролювати їх коректне виконання та перевіряти отримані результати на відповідність існуючим нормам. Полягають у визначенні просторових координат різних об'єктів, розташованих в межах досліджуваної місцевості. Подібні вишукування досить різноманітні і можуть застосовуватися для вирішення великої кількості різноманітних завдань. Одним з основних напрямків є топографічна зйомка, яка забезпечує можливість створення топографо-геодезичних карт і планів. Саме на їх підставі здійснюється створення проектної документації.

Топозйомка Одеса

Що ж собою являє топографічна зйомка, і яким чином вона здійснюється? Топозйомка - це визначення планово-висотних координат об'єкта із застосуванням різноманітних приладів. Їх вибір залежить від складності поставленої задачі, від розмірів досліджуваної ділянки і від складності умов в його межах. Зазвичай застосовують теодоліти, тахеометри, нівеліри і т. д. В обов'язковому порядку проводять зйомку рельєфу і ситуації на місцевості. Іноді для них створюють окремі плани, однак, найбільш прийнятним є спільний варіант. Це дає можливість фахівцям отримати повну картину ситуації на місцевості, зробити відповідні висновки і вибрати оптимальне місце для розташування майбутнього інженерного об'єкта.

Топографічні роботи будь-якої складності за ціною від 2 000 грн за ділянку

Топографічна зйомка – це досить відповідальне заняття, яке вимагає акуратності, уважності та граничної точності. Всі отримані дані повинні бути максимально точними і відповідати дійсності, так як тільки в цьому випадку можливо створити якісний проект. Співробітники фірми ТОВ «Геотоп» мають значний досвід у виконанні різних видів геодезичних вишукувань, в тому числі і топозйомці. Для проведення подібних робіт використовується тільки сучасна точна апаратура, яка дає можливість отримати коректні дані і перевірені методики, неодноразово випробувані в польових умовах. Топозйомка земельної ділянки в Одесі виконується нашими фахівцями досить часто, так як за її допомогою можна вирішити питання щодо визначення меж ділянки на місцевості, підключення будинків до систем загальних комунікацій, будівництва промислових і цивільних об'єктів і т. д.

Топографічна зйомка здійснюється в кілька етапів, незалежно від поставлених завдань. В першу чергу наші фахівці збирають та аналізують усю доступну інформацію, яка стосується обраної ділянки. Після цього переходять до робіт на місцевості. Розбивши геодезичну мережу і виконавши прив'язку, майстри приступають безпосередньо до знімального процесу. Зазвичай цей процес не займає надто багато часу, однак, дуже сильно залежить від умов, в яких доводиться проводити зйомку. Провівши всі необхідні дослідження на місцевості, переходять до наступного етапу робіт – камерального. Всі отримані дані наносяться на топографічний план місцевості за допомогою умовних позначень. Найчастіше використовують великомасштабні топографо-геодезичні плани, так як вони мають високий рівень детальності та мінімальну допустиму похибку.

Якщо у Вас виникла необхідність у проведенні комплексу робіт "топозйомка Одеса", ви завжди можете відвідати наш сайт geotop.od.ua і замовити виконання подібної послуги. Також ви можете ознайомитися з найменуваннями інших геодезичних вишукувань, які здійснює наша організація.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення