Чому варто звернутися до нас

17 років досвіду

Наша компанія вже більше 17 років надає послуги з геодезії та геології в Одесі і Одеській області. За цей час ми виконали величезний обсяг геодезичних і геологічних робіт на промислових підприємствах, будівельних майданчиках.

Безкоштовний виїзд

Безкоштовний виїзд фахівців в будь-яку точку Одеської області - це ще одна з переваг нашої фірми. У заздалегідь обумовлений час фахівці приїдуть на вашу ділянку для проведення необхідних робіт.

100% гарантія

Ми гарантуємо якісне виконання вишукувань в обумовлені терміни без затримок. Ми маємо ліцензію і сертифікати на проведення топографо-геодезичних і картографічних робіт. Документацію, яку ми надаємо ви можете використовувати в суді.

Безкоштовна консультація

Ми надаємо своїм клієнтам безкоштовну консультацію фахівця з потрібних питань в галузі геології і геодезії. Для цього достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті.

Широкий спектр послуг

Ми виконуємо не тільки геодезичні дослідження, чим обмежується більшість геодезичних організацій, а й інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки.

Команда професіоналів

Для вас працює команда професіоналів у сфері геодезії і геології. Ми готові виконати геодезичні та геологічні роботи будь-якої складності на вашій ділянці.

Популярні послуги

Наші клієнти залишаються задоволені,
тому що у нас

Стислі терміни

Західна система управління персоналом і планування виїздів, розвинена система транспорту, передове обладнання і сертифіковані фахівці дозволяють з високою ймовірністю говорити, що ми зробимо все в строк і якісно.

Офіційний договір

Всі роботи будуть виконуватися в рамках договору, законодавчих документів і технічних інструкцій України. Завдяки чому, ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що очікуєте.

Достовірна документація

Команди фахівців - тривале і копітке напрацювання багатого досвіду вивела нас на передові позиції на ринку геодезичних послуг України.

Якість гарантована

Звівши до мінімуму вплив людського фактора на інженерний процес з'явилася можливість контролювати роботу на всіх етапах, таких як польовий, камеральний, оздоблювальні. Всі результати роботи записуються в базу даних і підлягають відновленню через будь-який проміжок часу.

Зв'яжіться з нами!

Офіс компанії "геотоп" розташований в місті Одеса за адресою: вул. Велика Арнаутська 2Б/2 з 8 до 17.

Завдяки великій кількості представництв і розвитку партнерської мережі, компанія здійснює геодезичні роботи по всій Україні.

Також можливий виїзд фахівців в будь-яке місто або населений пункт.

Наш email

Де ми знаходимося:

Безкоштовна консультація

Відгуки про нас

Перед покупкою ділянки вирішив перевірити точні його межі. Бригада фахівців приїхала в обумовлений час, хлопці виконали роботу буквально за півтори години, чому я був приємно здивований, так як думав, що вся ця процедура затягнеться на весь день. Фахівці підтвердили інформацію, яку надає продавець. Всі залишилися задоволені.

Геннадій Святодух

У компанію ТОВ "Геотоп" звернувся з рекомендації своїх знайомих. Планував будівництво заміського котеджу і необхідно було висновок еколога про геологічну будову ділянки, відведеному під будівництво. Як тільки я звернувся в компанію, відразу ж отримав безкоштовну консультацію фахівця, що не могло не порадувати. Після укладення договору вже на наступний день біологи проводили необхідні роботи на ділянці. Після чого через 2 тижні я отримав інженерно-геологічний звіт з рекомендаціями щодо фундаменту.

Анатолій Протасов

Підключити електрику до новозбудованого приватного будинку, тому потрібно було надати викопіювання і ситуаційний план в РЕМ. За допомогою звернулися в компанію ТОВ “Геотоп”. фахівці провели топографічну зйомку і надали всю необхідну геодезичну інформацію в досить короткі терміни. Рекомендую!

Ангеліна Кудрявцева

Вже раніше зверталася до компанії ТОВ “Геотоп”, тому, коли знадобилася в черговий раз допомогу геодезистів, звернулася саме до них. На цей раз нам необхідний був топографічний план для розробки ландшафтного дизайну.І в який раз фахівці не підвели. Роботи були виконані якісно, і, що найприємніше, за хорошою ціною. Дякую за хорошу роботу!

Валентина Оніщенко

З фірмою ТОВ “Геотоп” співпрацюємо вже не перший рік. Завжди бригада фахівців приїжджає вчасно, якісно роблять свою роботу і в термін видають Техзвіт. Приємно працювати з такими фахівцями!

Борис Глєбов

Замовляв геологію ділянки для будівництва. Перед укладенням договору мене проконсультував фахівець, розповів про проведення робіт, про вартість і терміни виконання інженерно-геологічних вишукувань. Уклали договір. Перед геологічними дослідженнями приїхали геодезисти, виконали винос меж і топозйомку земельної ділянки, а потім геологи пробурили свердловини і відібрали проби грунту для аналізу в лабораторії. У підсумку я отримав якісний геологічний звіт. Всім рекомендую!

Леонід Михайлов

Наші партнери:

Хочете знати більше?

Геодезія - наука про точні виміри на місцевості, пов'язані рішенням будівельних і виробничих завдань. Більшість таких завдань є обов'язковим при проведенні проектування і будівництва архітектурних споруд. Проведення геодезичних робіт дозволяє якісно провести підготовку до початку будівництва, проводити контроль за будівельними роботами, а також оцінити якість завершеного будівництва. Крім того, геодезичні вимірювання широко використовуються у виробничих процесах, де використовується сировина з насипних складів.

О геодезії та пов'язаних з нею роботах розповідає провідний фахівець компанії "Геотоп" (представництво компанії в Дніпропетровську) Олег Говоруха: