Сертифікати

  > Геодезія в Одесі

Геодезичні роботи – це великий комплекс робіт, пов'язаних з вимірюваннями поверхні нашої Землі за допомогою геодезичних приладів. Геодезія в Одесі потрібна всюди: в будівництві, проектуванні, повітряній і морській навігації. Геодезію в Одесі можна замовити в нашій фірмі ТОВ «Геотоп». Вам варто лише замовити геодезичну послугу, і ми зателефонуємо Вам і узгодимо з Вами всі питання за послугою і ціною.

В Одесі найбільш затребувані такі види геодезичних робіт:

Щоб замовити в Одесі будь-яку топографічну зйомку потрібно знати орієнтовну площу своєї ділянки і масштаб, в якому хочете провести топографічну зйомку. Геодезія в Одесі по винесенню земельної ділянки на місцевість проводиться, якщо межові знаки з якоїсь причини загубилися. На місцевості встановлюються межові знаки (кілки). Кожному кілку присвоюється десятизначний номер. Такий номер є унікальним і більше ніде в Україні не повторюється. Геодезична розбивка осей будівлі в Одесі використовується в будівництві, при установці обладнання на підприємствах, при розмітці логотипу компанії великими літерами.

Частина будівлі вже побудована, прийшов час підключати газопровід, водопровід, каналізацію. Але перш ніж почати ці геодезичні роботи потрібно провести виконавчу зйомку кожного такого підключення або виконавчу зйомку підземних мереж за допомогою точних геодезичних приладів. Для виконавчої зйомки водопроводу є наступні вимоги: труби потрібно закопувати нижче, ніж промерзає грунт взимку в цій місцевості. В Одесі і області глибина промерзання грунту становить 0,4-0,7 м.

Геодезія в Одесі ціни можуть залежати від різних обставин і розраховується для кожної ділянки індивідуально. У розрахунку ціни важливими є такі питання:

Усі геодезичні роботи складаються з наступних пунктів, які потрібні будуть для подальшого будівництва:

Додавання декількох пунктів відобразиться в ціні. Щоб дізнатися точно, скільки коштує геодезія в Одесі, потрібно детально вивчити місцевість і рельєф ділянки, запланувати, які потрібно провести геодезичні роботи на даній ділянці до того, як почнуться будівельні роботи. Потім правильно спланувати, які роботи проводити під час та після закінчення будівництва нового будинку.

Скільки коштує геодезія в Одесі? У кожному індивідуальному випадку ціна буде різна.

Як нас знайти

Офіс компанії ТОВ "Геотоп" розташований в місті Одеса за адресою: вул. Троїцька, 33а, БЦ "Троїцький".

Завдяки великій кількості представництв і розвиненій партнерській мережі, компанія здійснює геодезичні роботи по всій Україні.

Також можливий виїзд спеціалістів у будь-який населений пункт.

Наш email

Телефонуйте прямо зараз

095 061 50 58

або замовте

Зворотний дзвінок